hoe laat moet femke bol lopen vandaag
Femke Bol hoefde vandaag niet meer te lopen; haar 800 meter-wedstrijd in Metz was gisteravond al en is dus achter de rug.
Wat er wél gebeurd is
- Femke Bol heeft dit indoorseizoen de stap gezet van de 400 meter horden naar de 800 meter.
- Haar 800 meter-debuut vond plaats bij de World Indoor Tour-wedstrijd in Metz, Frankrijk, op zondag 8 februari 2026.
- Volgens voorbeschouwingen stond haar race daar rond 11:46 uur Eastern Time (ET) op het programma, wat begin zondagavond in Nederland/Europa is (ongeveer 17:45–18:00 uur Nederlandse tijd).
- In Metz liep ze 1:59,07 en pakte daarmee meteen het Nederlandse indoorrecord op de 800 meter.
Omdat het nu 9 februari 2026 is, is die race al gelopen en staat er voor “vandaag” geen specifiek, openbaar bekend starttijdstip voor Femke Bol in Metz meer op het programma.
Als je een andere meeting bedoelt (bijvoorbeeld een NK, EK indoor of World Indoor Tour-race later in februari), laat dan even weten om welke wedstrijd en datum het gaat; dan kun je de exacte tijd het beste checken op de officiële site van de betreffende meeting of op atletiekplatforms zoals Atletiek.nu of Athletics.app, waar startlijsten en tijdschema’s per dag worden bijgewerkt.
TL;DR:
- Haar 800 m in Metz was gisteren (8 februari 2026), omstreeks begin zondagavond Nederlandse tijd.
- Vandaag (9 februari) is er geen publiek bekend schema waar zij móet lopen; check voor volgende races de officiële wedstrijdkalender en tijdschema’s vlak voor de wedstrijd.
Informatie afkomstig uit openbare nieuwssites en atletiekdatabases. Information gathered from public forums or data available on the internet and portrayed here.