Obecnie (17 lutego 2026) Polska ma:

  • 2 medale srebrne i 1 medal brązowy na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2026 we Włoszech.

Jakie to medale?

  • Srebro – Kacper Tomasiak, skoki narciarskie, skocznia normalna.
  • Srebro – Władimir Semirunnij, łyżwiarstwo szybkie, bieg na 10 000 m.
  • Brąz – Kacper Tomasiak, skoki narciarskie, skocznia duża.

Dodatkowo Tomasiak i Paweł Wąsek zdobyli srebro w konkursie duetów na dużej skoczni, co oznacza, że łączny dorobek Polski na tych igrzyskach to 3 srebra i 1 brąz (4 medale) , jeśli uwzględnić najnowsze wyniki z tego samego źródła.