Aby prawidłowo ułożyć sztućce na stole, trzymaj się prostej zasady: widelce kładzie się po lewej stronie talerza, a noże i łyżki po prawej, w kolejności użycia – od zewnątrz do wewnątrz.

Podstawowe zasady

  • Widelce leżą po lewej stronie talerza, zębami do góry (w polskiej i nowoczesnej praktyce).
  • Noże kładzie się po prawej stronie, ostrzem zawsze skierowanym do talerza.
  • Łyżki (np. do zupy) lądują po prawej stronie, za nożem – dalej od talerza.

Kolejność używania sztućców

  • Sztućce układa się w kolejności użycia: te do pierwszego dania są najbardziej na zewnątrz, bliżej krawędzi stołu.
  • Najbliżej talerza są sztućce do dania głównego, dalej – do przystawki czy zupy.

Sztućce deserowe

  • Nóż/łyżeczkę i widelczyk do deseru zwykle kładzie się poziomo nad talerzem: trzonek łyżeczki w prawo, widelczyka w lewo.
  • W prostszej, codziennej zastawie można je po prostu podać dopiero wraz z deserem.

Szklanki i talerz – krótko

  • Talerz stoi w centrum nakrycia; jeśli używasz podkładki lub chargera, talerz kładziesz na środku.
  • Szklanka lub kieliszek do wody stoi nad nożem, lekko po prawej stronie.

Po posiłku – co “mówią” sztućce

  • Po zakończeniu jedzenia nóż i widelec kładzie się równolegle na talerzu (np. na godzinę 16:20), co jest czytelnym sygnałem, że skończyłaś/eś.
  • Ułożenie sztućców skrzyżowanych na talerzu jest często odbierane jako przerwa w jedzeniu, a nie koniec posiłku.

Informacje mają charakter ogólnych zasad savoir‑vivre i mogą się nieznacznie różnić w zależności od kraju czy stylu restauracji.